Siz Hayal edin biz gerçekleştirelim!

Eviniz ya da ofisiniz için ustalık gerektiren birçok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Ustası Mehmet Kimdir?

Bugüne kadar 5000’den fazla projede yer almış, Türkiye’nin en eski ustalarından biridir.

Titizliği ve disiplini prensip haline getiren Ustası Mehmet, ustaların ustası olarak da anılır. Yapılacak iş ister küçük bir musluk tamiri olsun ister tüm evin tadilatı olsun, Ustası Mehmet için hepsi aynı değer ve özende tamamlanır.

neden bizi seçmelisiniz?

Sizin için her zaman en iyisi

Eviniz için düşündüğünüz tüm tadilat projelerine sıfırdan başlıyor, kusursuz ve eksiksiz olana kadar çalışıyoruz. Size yalnızca evinizin konforunu yaşamak kalıyor.

Ustası Mehmet, İzmir’de 25 yılı aşkın bir süredir anahtar teslim tadilat işleri yapan bir markadır. Sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile hizmet verdiği herkesten olumlu yorumlar almıştır.

Titiz Çalışma

Yaptığımız tüm çalışmaları kusursuz bir sonuç elde etmek için titizlikle yapıyoruz. Tamamen içimize sinen, müşterimizi mutlu edecek şekilde.

Kusursuz İşçilik

Yaptığımız işlerde en küçük noktanın bile kusursuz olması için çalışırız. Biliyoruz ki en küçük detay bile bir bütünü harika hale getirebilir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti en değer verdiğimiz prensiplerimizden biridir. Bizim mutluluğumuz müşterinin mutluluğundan gelir.

100% Kalite Garantisi

Titiz ve detaylı çalışmalar ile projenizi kusursuz bir şekilde tamamlayıp sizlere teslim ediyoruz.

Söyledikleri gibi bu işin ustası mehmet herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla güvenilir .
Mehmet İmat
Mükemmel işçilik, zamanında teslimat, güler yüz için ustası Mehmet... Başarılı, sürekli iletişim de olan, profesyonel bir firma.
Mustafa Erkin
Ben çok titiz olduğum halde yapılan işten memnun kaldıysam herkes kalır diye düşünüyorum. Tekrar bir tadilat işim olsa çalışacağım firmalardan bir tanesidir.
Gamze Baran
Covid-19 sebebiyle gelen seyahat kısıtlamaları sebebiyle İnşaat aşamasında komple tadilat yapılan 3+1 dairemi hiç ziyaret edemedim. Tadilat bitimde ise “ başında dursam ancak bu kadar olur “ dedim sadece.
Arzu Aksoy