Pazartesi-Cuma: 08:30 - 19:30
Mail ADRESİMİZ

[email protected]

merkezimiz

Karabağlar Mah. 5758/3 Sk. Orcaner Mobilyacılar İş Merkezi. Apt. No:2, Karabağlar / İZMİR

Sabit Hat: 0232 254 11 80
Cep Telefonu: 0534 312 03 09
Bölge Sorumlusu: 0552 897 21 69

Bilgi Al

Aklınıza takılan, yapmak istediğiniz her proje için bize danışabilirsiniz.

Bize kendinizden bahsedin, sizin ve projeniz için en iyi seçeneği bulalım. 

Bizi 0534 312 03 09 veya [email protected] adresinden bize mail atın.

Soru & Cevap

Tadilat ve mutfak imalatı işlerin de keşfimiz, İzmir içi ücretsiz olup isteyen iş sahiplerine yapılacak işlerin listesini verdiği taktirde mail veya telefon da fiyat aralıklarını bildirebiliyoruz. Şehir dışı keşiflerimiz, takdir edersiniz ki zaman kaybı açısından ücrete tabidir. Keşifleri genelde istenilen ve yapılacak işler projelendirilmeden iş başlangıcı yapılmamaktadır.

Komple ev yenileme ve tadilat işleri özveri ve titizlik arz eden bir işçiliktir. Tadilat yapan taşeron için ve tadilat sahibi için sıkıntılı bir işlemdir. Eski binalar da Komple girilen tadilat çalışmalarda işe elektrik ve su tesisatı ile başlanılır tadilat işlerin de en önemli işlemdir. Tadilat işlerine başlamadan önce bu su ve elektrik tesisatları mutlaka kontrol edilip elden geçirmesi lazım olan çalışmadır. Tadilat işleri süreç olarak doğal gaz tesisatı kontrol edilmelidir. Eski ev daire ve binalarda doğal tesisatı sonradan çekildiği için borular genelde dışarıdan duvar, yüzeyinden çekilmiş olur. Ev yenileme ve tadilat yapılan müşterimiz ile karşılıklı hem fikir olarak anlaşılır, ve dairenin tüm tesisat işleri daire tabanından gömülerek tesisat yenilenir. Mutfak kısmında yapılacak yenilikler ve tadilat bir keza doğal gaz su elektrik tesisat bölümü komple elden geçmelidir. Tadilat süresince yıkılan duvar ve tesisat yenilenmesi gereken yerler itina ile gözden geçirmelidir. İşin ağır kısmı bitmiş bundan sonraki süreç boya badana işleri müşterinin seçtiği boya rengi ile sonlandırılır. Tadilat kaç günde biter sorusu tadilat işlerin de sıkça sorulan sorudur. Ortalama sıralandığı gibi bir ev yenileme tadilat işleri 30, veya 45 İş gününde teslimat yapılır.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon birçok avantajları vardır bunlar şöyledir; Tek elden işiniz yürütülür, ekip çalışması olduğundan koordineli ilerler, hata yapma olasılığı daha düşüktür, temiz ve güzel bir iş ortaya çıkar, birden fazla kişi ile muhatap olmak zorunda kalmazsınız, tüm ekip sizin isteklerinizi en hızlı ve istediğiniz şekilde yürütür, iş tamamlandığında sadece size kontrol etmek kalır. İzmir‘de tadilat dekorasyon firması olarak sizlere anahtar teslim tadilat ve dekorasyon alanında eksiksiz, hatasız ve temiz bir iş sunmaktayız.

Tadilat ve Dekorasyon projelerimizde işleyişi yer, zaman, mekan, kullanım şekli ve yapılacak işin niteliği olarak  değişmektedir. Genel olarak işleyiş şeklimiz tadilat ve dekorasyon olarak şöyledir; Keşif – Teklif – İşleyiş – Teslim olarak çalışmamıza başlamaktayız. Tadilat dekorasyon aşamalarımızı özetlemek gerekirse;

Keşif; Tarafımıza iletmiş olduğunuz ücretsiz keşif talebinize göre ekiplerimiz keşif yapmak üzere vermiş olduğunuz adresinize gelip gerekli incelemeleri yapar ve tarafınıza keşif sonrasında detaylı olarak yapılması gerekenleri ve evinizin eksikliği var ise onları sizlere aktarılır. Kısaca tarafınıza ön bilgilendirme yapılır.

Teklif; Keşif yapılan mekanlarda sizlerle birlikte bir plan çıkartılır, hazırlanan plana göre fiyatlandırma aşamasına geçerek bir fiyat listesi hazırlanır, bu fiyatlandırma işlemi sonrasında sizlerin onayına sunarız.

İşleyiş; Verilen teklifin onayı sonrasında çift taraflı hazırlanan bir sözleşme ile işimize başlamış oluruz. Hiç zaman kaybetmeden tüm ekimiz ile birlikte hemen sizlerle belirleyeceğimiz bir tarihte ekiplerimiz çalışmalara hızlı bir şekilde başlar.

Teslim; İşleyişimizin tamamlandığında sizin ile birlikte yapılan işin kontrolü sağlanır, yapılan işte olası bir durumda olumsuz bir şey rastlanırsa hatamız hemen telafi edilir. İşim kontrolünde olumsuz bir şey rastlanmaz ise tarafınıza anahtar teslimi yapılır.

merkezimiz