Pazartesi-Cuma: 08:30 - 19:30
Mail ADRESİMİZ

info@ustasimehmet.com

merkezimiz

Karabağlar Mah. 5758/3 Sk. Orcaner Mobilyacılar İş Merkezi. Apt. No:2, Karabağlar / İZMİR

Sabit Hat: 0232 254 11 80
Cep Telefonu: 0534 312 03 09
Bölge Sorumlusu: 0552 897 21 69

KARABAĞLAR 2.ŞUBEMİZ
Yunus Emre Mah. Sırrı Atalay Cad. No:26 Karabağlar/İzmir

Sabit Hat: 02322541181

AFYON ŞUBEMİZ
Ali İhsan Paşa Mah. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Cad. no:59/B Afyon/Merkez

Sabit Hat: 02725027700
Bölge Sorumlusu: 05528972168

Bilgi Al

Aklınıza takılan, yapmak istediğiniz her proje için bize danışabilirsiniz.

Bize kendinizden bahsedin, sizin ve projeniz için en iyi seçeneği bulalım. 

Bizi 0534 312 03 09 veya info@ustasimehmet.com adresinden bize mail atın.

Soru & Cevap

İklimlendirme işlerinde keşfimiz, İzmir içi ücretsiz olup isteyen iş sahiplerine yapılacak işlerin listesini verdiği taktirde mail veya telefon da fiyat aralıklarını bildirebiliyoruz. Şehir dışı keşiflerimiz, takdir edersiniz ki zaman kaybı açısından ücrete tabidir. Keşifleri genelde istenilen ve yapılacak işler projelendirilmeden iş başlangıcı yapılmamaktadır.

Soğutma sistemleri belirli bir basınç durumunda bulunan likit soğutucu akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halinden tekrar sıvı hale dönüştürülmesi prensibi ile çalışır. Çevrim aracı olarak gaz kullanılır. Gaz kompresör yardımı ile ezilip sıkıştırılır ve bunun sonucunda sıvılaşır. Sıkıştırma işlemi sırasında bir ısı oluşur. Bu ısı fan aracılığı ile dış ortama atılır. Kompresör baskısı ile sıvı haline dönüşen gaz kompresörün baskısı azaltılarak tekrar gaz haline dönüşür. Bu arada bulunduğu ortamdan ısı çeker. Bu ısı çekme işlemi sayesinde ortamın sıcaklığı düşer. Dışarı serin hava üflenir. Bu çevrim işlemi tekrar edilerek ortam sıcaklığı düşürülür.

Satış öncesi destek

Öncelikle Ustası Mehmet hizmet anlayışı ile, satış öncesi destek konusunda müşterilerine ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çözüm sunmaktadır. İklimlendirme sektöründe gelişen ve değişen koşullar doğrultusunda ürün ve hizmet anlamında destek oldukça önemli bir yere sahiptir. Satış öncesi destek veren firmamız için en önemli odak noktası, müşteri taleplerini doğru anlamak, doğru sistem tercihini ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Satış sonrası destek

Ustası Mehmet İklimlendirme olarak hizmet anlayışı ile satış sonrası destek konusunda da müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda satış sonrası destek oldukça önemli bir yere sahiptir. Ustası Mehmet, satış sonrasında yetkin teknik kadrosu ile Keşif, Projelendirme, Kurulum, Bakım & Teknik Servis ve Teknik Eğitim hizmeti sağlayarak müşteri taleplerine hızlı, güvenilir, doğru çözümler sunar.

Çalışılan ya da yaşanan ortamın ısı konforu oldukça önemlidir. İdeal ısılarda çalışma performansını çok daha iyi düzeyde olduğu bilinmektedir. Klima ve soğutma sistemleri ideal çalışma ve yaşama ortamını sağlamaya çalışır. İleri soğutma sistemleri daha düşük sıcaklıklarda korunması gereken şeyleri korur. Sıfırın altı derecelerde durması gereken kimyasallar, tüketim maddeleri ve diğer maddeler soğutma sistemlerinin sağladığı imkanlarla korunur.

merkezimiz