Mutfak Tadilatı Hakkında

Mutfak Dekorasyon ve Tadilatı işleriniz için kurumsal yapımız ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ustası Mehmet ekibi olarak, komple mutfak tadilatı ya da mutfak dekorasyonu hizmeti verdiğimiz gibi talebe göre özel uygulamalar da yapıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mutfak dolabı yenilemesi ya da tezgah üstü/altı fayans yenilemesi gibi küçük dekorasyon değişimleriyle İzmir’de yer alan ve tadilatını yenilenmesini sağladığımız mutfaklarda büyük değişim sağlıyoruz.

Müşterilerimizden gelen İzmir mutfak tadilatıİzmir mutfak yenileme ya da İzmir mutfak fiyatları, hazır mutfak İzmir Karabağlarmutfak tadilatı İzmir, İzmir mutfak dolap kapakları gibi taleplere ücretsiz fiyat ve keşif hizmetimizle adresinize gelerek mutfak tadilatı için ölçü alıyoruz, mutfak yenileme talebinizi aldıktan sonra mutfak tadilatı için yeni trend mutfak dekorasyon önerilerini müşterilerimize sunmakta ve müşterilerimizin istediği yeni mutfak dolapları, tezgah arası mutfak duvar seramikleri, mutfak tezgahı için  mermer, granit, Çim Stone mutfak tezgahı, ışıklandırma ve mutfak duvar boya uygulamaları gibi konularda yenilenmesi istenen mutfak alanında fikirler üretiyoruz. Ortaya çıkan fikirler doğrultusunda yeni mutfağınız için en uygun ve kaliteli malzemeler ve işçilik giderleriyle yeni mutfağınız için size yeni mutfak tadilat ve dekorasyon fiyat teklifimizi sunuyoruz. Kabul etmeniz halinde hızlıca işlemlere başlayarak hayalinizdeki mutfağınızı en kısa sürede sizin için üreterek montajını tamamlıyoruz.

detaylar

Tadilat ve dekorasyonunu yaptıracağınız yeni mutfak Dolapları ve mutfak dolap kapakları için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mutfağınızın gövde yani iskelet ve raf üniteleri kısmını farklı renklerde ve kalitede ister Mdf, ister High Gloss seçebilir, kapakları ise Membran, Akrilik, High Gloss, Mdf Lam, Mdf Lake ve Sunta Lam olarak seçebilirsiniz. Ayrıca yeni mutfak tadilatı için Fayans, Mermer, Granit, Çimstone, Cam Mozaik, Boya, Badana, Alçıpan, Kartonpiyer işleriniz de dilerseniz firmamız tarafından yapılmaktadır. Fiyat teklifinin kabul edilmesi ve sözleşme sonrası ücretlendirmede çıkan fiyat için iş başı yarısı, iş bitimi diğer yarısı şeklinde çalışmaktayız. Ödeme nakit veya kredi kartına tek çekim olarak yapılmaktadır.

Mutfak tadilatı ve  mutfak yenileme ve ücretsiz keşif istekleriniz için bizimle 0534 312 03 09 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.