Raf Dekorasyon Hakkında

İç mekanların her köşesinde kullanılan raflar, kitaplık, aksesuarlık, ayakkabılık gibi çok amaçlı mobilya grupları arasındadır. Ustası Mehmet güvencesiyle satın alacağınız uygun fiyatlı raflar evinizin her köşesini memnun kalacağınız bir şekilde dizayn etmenizi sağlayacaktır.  

Raf Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

Raflar; duvara monte edilen ve kitap, aksesuar ya da aydınlatma seçenekleri ile birlikte kullanılan yardımcı mobilyalardır. Bu ürünler demonte olarak satın alınır ve özel aparatları yardımıyla duvara sabitlenir. Klasik olarak suntadan üretilen rafların fiyatları, kalitesi arttıkça yükselmektedir. Ev ve iş yerlerindeki raf tasarımları mekanın havasını değiştirir.

Tasarım, Proje & Planlama
Tasarım Uygulama
Proje Teslimi
detaylar

Raf İle Neler Dizayn Edebilirsiniz?

Son yıllarda daha da popüler  hale gelen raflar, özellikle metrekaresi küçülen evlerin kurtarıcısı. İşlevsel özellikleri ve geometrik dizaynlarıyla modern evler için de çözümler üreten raflar; uygun fiyatları ve dayanıklı malzemeden yapılmaları nedeniyle de sıklıkla tercih ediliyor. Raf ile açık mutfak ve salon arasına bölme oluşturabilir, TV ünitesi olarak kullanabilir ve kitaplık köşesi yaratabilirsiniz. 

Raf Dekorasyon Önerileri

Rafları asimetrik ya da düzgün olarak yerleştirerek farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Farklı amaçlarla dekore edeceğiniz rafları, çeşitli büyüklüklerde kullanabilir, farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. Örneğin birkaç rafı bir araya getirerek enfes kitaplık tasarımı yapabilir; banyoda havlu ve şampuanları dizmek için tercih edilebilir ya da mutfaklarda baharatlık ve bardakları düzenlemek kullanabilirsiniz… Evin farklı bölümlerinde farklı stillerde kullanabileceğiniz modern raf tasarımları ile dikkat çekici bir tasarım ve görünüm yakalayabilirsiniz.